1.FULL PELT ANTE ANTUNOVIĆ JK SPLIT 15:04:10
2. OVERLOAD SINIŠA KALITERNA JK SPLIT 15:20:07
3. JANSKA X TONI SMERDELJ JK LABUD 15:28:50
4. VIGA VEDRAN UJEVIČ JK SPLIT 15:42:04
5. MISTERY SLAVKO MILINKOVIĆ JK BURA 15:45:50
6.KAKADU GORAN ROSANDIČ JK SPLIT 15:48:56
7.BLUE LADY II GORAN TREURSIĆ JK SPLIT 15:49:30
8. FUGU DAMIR KRALJEVIĆ JK LABUD 15:57:46
9. QUAKA GORAN MARTINOVIĆ JK LABUD 16:02:00
10.KATHANGA DARKO BARHANOVIČ JK POSTIRA 16:08:55
11. JANSKA 2 SRĐAN NINČEVIĆ JK LABUD 16:09:40
12. MALO SUNCE ZDRAVKO ŠABIĆ PŠU PELIŠKA JIDRA 16:12:45
13. ZORA LUKA RAKIĆ JK SPLIT 16:14:03
14. REMORKER OZREN MARUŠIĆ JK SPLIT 16:14:21
15. FORTUNA KRISTIJAN JUKIČ JK BURA 16:16:24
16. FIRST LOVE DARKO BRAVIĆ JK SPLIT 16:17:43
17. ORION IGOR PETROVIĆ JK ZENTA 16:20:10
18. KAIN SUZANA MATULIĆ MAREVIĆ JK ZENTA 16:20:35
19. WHISPER ŽELJKA KUZMANIĆ JK LABUD 16:28:13
20. STRATOS 3 ŽELJKO KNEŽIĆ JK SPLIT 16:32:15
21. NEREJ MLADEN PERIŠIĆ JK SPLIT 16:33:23
22.MAJA NIKOLA MATULIĆ JK POSTIRA 16:35:53
23. ANČICA MISLAV ŠOLIĆ JK SPLIT 16:37:11
24. BOB ‘N’ ROCK JERE VIDOVIĆ JK LABUD 16:39:19
25. CHRISTOFER JON FRANC KAUČIĆ JK SPLIT 16:48:40
26. MARETA DENIS NENADIĆ JK LABUD 16:52:50
27. VINTO VINKO MAROJEVIĆ JK SPLIT 16:54:57
28. BRIVA DALIBOR ERCEGOVAC JK SPLIT 16:55:29
29. REPUBLIKA BROČ MATE ŠKARIĆ JK POSTIRA 17:12:45
30. JELENA IVAN DRAŽIĆ ŠEGRT JK GIRIČIĆ 17:44:00
31. JADRANKA JURAJ GOSPODNETIĆ JK POSTIRA DNF
GRUPA 1
1. OVERLOAD SINIŠA KALITERNA JK SPLIT
2. JANSKA X TONI SMERDELJ JK LABUD
3. BLUE LADY GORAN TREURSIĆ JK SPLIT
4. ZORA LUKA RAKIĆ JK SPLIT
GRUPA 2
1. FULL PELT ANTE ANTUNOVIĆ JK SPLIT
2. VIGA VEDRAN UJEVIĆ JK SPLIT
3. WHISPER ŽELJKA KUZMANIĆ JK LABUD
4. CHRISTOPHER JON FRANC KAUČIĆ JK SPLIT
GRUPA 3
1. MISTERY SLAVKO MILINKOVIĆ JK BURA
2. KAKADU GORAN ROSANDIĆ JK SPLIT
3. FUGU DAMIR KRALJEVIĆ JK LABUD
4. JANSKA 2 SRĐAN NINČEVIĆ JK LABUD
5. ORION IGOR PETROVIĆ JK ZENTA
6. STRATOS III ŽELJKO KNEZIĆ JK SPLIT
7. MAJA NIKOLA MATULIĆ JK POSTIRA
8. MARETA DENIS NENADIĆ JK LABUD
9. JELENA IVAN DRAŽIĆ ŠEGRT JK GIRIČIĆ
GRUPA 4
1. QUAKA GORAN MARTINOVIĆ JK LABUD
2. KHATANGA DARKO BARHANOVIĆ JK POSTIRA
3. MALO SUNCE ZDRAVKO ŠABIĆ PŠU PELIŠKA JIDRA
4. FIRST LOVE DARKO BRAVIĆ JK SPLIT
5. VINTO VINKO MAROEVIĆ JK SPLIT
GRUPA 5
1. FORTUNA KRISTIAN JUKIĆ JK BURA
2. KAIN SUZANA MATULIĆ MAREVIĆ JK ZENTA
3. NEREJ MLADEN PERIŠIĆ JK SPLIT
4. JADRANKA JURAJ GOSPODNETIĆ JK POSTIRA
GRUPA 6
1. REMORKER OZREN MARUŠIĆ JK SPLIT
2. ANČICA MISLAV ŠOLIĆ JK SPLIT
3. BOB ‘N’ ROCK JERE VIDOVIĆ JK LABUD
4. BRIVA DALIBOR ERCEGOVAC JK SPLIT
5. REPUBLIKA BROČ MATE ŠKARIĆ JK POSTIRA


0 thoughts on “8.REGATA OL POSTIRSKE FJERE 2017. REZULTATI UKUPNO”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *